Recrur
logo

Digiõppevara platvormi projektijuht

Selles ametis on Sinu kõige esimeseks tööülesandeks digiõppevara turuplatsipõhise mudeli loomise põhimõtete väljatöötamine. Sind eestvedada on arendusprotsess, mis loob Eesti haridusmaastikule täiesti uuelaadse süsteemi, mis hõlmab endas õppevara pakkujate tasustamise ja kvaliteedikindlustamiste põhimõtteid ning loob tarkvaraarenduse- ja halduse esmase mudeli.
Oled sobiv kandidaat, kui Sul on magistrikraad (või sellega võrdustatud haridus). Sul on vähemalt viis aastat töökogemust ning sinu portfellis leidub näiteid edukast projektide koostamisest ja juhtimisest (soovitavalt haridusmaastikul). Sinu kireks on disainida ja käivitada uusi teenuseid. Oskad kaasa rääkida hariduse kasutajamugavuse, kuluefektiivsuse ning haridusökonoomika teemadel. Valdad eesti keelt vähemalt C1 tasemel ning inglise keel B2 tasemel. Sinu kolleegid iseloomustavad Sind hea
organiseerimisvõime ja planeerimisoskusega meeskonnamängijana, kellel on head analüütilised võimed ning oskus ka head ideed ellu viia.
Meil on hea töötada, sest väärtustame paindlikku töökorraldust ja pakume 35 päeva
põhipuhkust. Peame oluliseks töötajate arengut, tervist, perekonda, tunnustamist ning häid
töövahendeid ja -keskkonda.
Ametikoha asukoht on Tallinn. Tööleasumise aeg on esimesel võimalusel.
Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab kesksete õppekava ja õppevara osakonna juhataja Kristjan Oad aadressil kristjan.oad@harno.ee.

Palun lisa e-mail
Palun lisa telefoninumber
Palun vali positsioon
Palun lisa vajalikud failid
0 /
Palun tee valik
Loading...